İhtiyacım olan planı ücretsiz olarak deneyebilir miyim?

Sizi düşünerek ücretsiz deneme ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizi bir arada sunuyoruz. Dilediğiniz plan için hemen başvurun, size özel olarak atanacak danışmanınız ile kurulumunuzu ücretsiz olarak gerçekleştirin. Deneme süresinde kredi kartı veya bir ön ödeme talep etmiyoruz.

RestApp ürünleri sürekli olarak güncelleniyor mu?

Tüm RestApp ürünleri durmaksızın gelişmeye devam ediyor. Düzeltme ve geliştirmelerin yanı sıra yeni eklenen tüm özellikleri ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

RestApp hangi Ödeme Kaydedici Cihazlar (ÖKC) ile entegredir?

RestApp’ı Ingenico sabit ve mobil ÖKC cihazları ile tam entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Diğer markalara ait ÖKC ‘ler için lütfen bizden bilgi alınız.

Mevcut ürün ve diğer verilerimi RestApp'a aktarabilir miyim?

Elbette, tüm ürünlerinizi, değişkenlerinizi, müşterilerinizi (izin dahilinde), müşterilerinize ait varsa geçmiş kazanım bilgilerini yeni RestApp sisteminize aktarabilirsiniz. Bu konuda size ücretsiz olarak destek olacağız.

Nasıl ek hizmetler ve destek sunuyorsunuz?

Sistemlerinizi kurarken, menünüzü oluştururken, masa planınızı ve gelir merkezlerinizi düzenlerken, işletmenizi yasalara uyumlu hale getirirken, personeliniz satış yaparken yaşayabileceği tüm sorunlarda RestApp 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınınızda. Dilerseniz de yerinde destek ile yanı başınızda.

Kullandığım muhasebe yazılımı ile entegre edebilir miyim?

RestApp hali hazırda pek çok muhasebe yazılımı ile entegredir. Entegre olmadığımız diğer yazılımlar ile entegrasyon için çalışmalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

RestApp kimdir, kaç yıldır bu işi yapıyor?

RestApp, 20 yılı aşkın süredir faaliyette olan 450 kişilik bir teknoloji grubunun önemli bir parçasıdır, 30 yılın üzerinde sektör tecrübesi ile 2015 yılında yeni nesil teknolojiler ile sektöre yön vermek için hayata geçirilmiştir. Daha detaylı bilgi için RestApp Hakkında sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Online Sipariş sisteminde web sitesi ve mobil uygulama kendi markamız ile mi olacak?

Online sipariş alabileceğiniz web sitesi ve mobil siteniz sizin markanız ile yayınlanacaktır. Size özel tasarım, renkler, logo ve alan adı ile kullanabilirsiniz.

Online Sipariş Sisteminden gelen siparişlerde herhangi bir komisyon alıyor musunuz?

Paket servisi ve gel-al siparişlerinizden RestApp herhangi bir komisyon almaz. Yukarıda belirtilen aylık fiyatların haricinde herhangi bir gizli fiyat veya maliyeti yoktur.

E-Menü'de bahsedilen mobil menü ve qr kod ile mobil menü nedir?

Misafirleriniz masalarında yer alan QR kodları kendi akıllı telefonları ile okutarak işletmenizin menüsünü kendi telefonları üzerinden görüntüleyebilir, hatta sipariş verebilir, garson çağırabilir veya hesabını kredi kartı veya mobil ödeme kullanarak ödeyebilir.

Farklı bir POS sistemi kullanıyorum, RestApp ürünlerini kullandığım POS ile entegre edebilir miyim?

Farklı bir POS sistemi kullanıyorsanız ve bu POS sisteminin dışarıya açık servisleri mevcut ise RestApp’ı kolaylıkla entegre edilmesini sağlayabilirsiniz.

İşletmenizin ihtiyacı olan yeni nesil akıllı satış ve servis çözümleri

RestApp, işletmenizi daha hızlı ve daha verimli yönetebilmenizi sağlayarak masraflarınızı azaltan, gelirinizi arttıran yeni nesil çözümler sunar. Detaylı bilgi edinmek için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.