“İşletmeler ve kullanıcılar için hayatı kolaylaştıran yeni nesil çözümler geliştiriyoruz.”

RestApp, tek şubeli veya zincir işletmelerin tüm operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan, 30 yıllık deneyim ile geliştirilen yeni nesil satış, otomasyon ve sadakat sistemidir.

Biz, restoranların ancak tüm konsantrasyonlarını yemekleri ve hizmetleri üzerinde yoğunlaştırdıklarında başarılı olabildiklerine inanıyoruz. Bize göre başarının sırrı mutfakta güzel yemekler hazırlamak ve kapıda müşterileri mutlu karşılamak.

Bu odağı sağlayabilmek için tüm ihtiyaçları karşılayan, sorunsuz işleyen kullanımı kolay bir sistem geliştirdik.

Dünya gelişirken, yeni teknoloji platformları ve rakipler ortaya çıkarken işletmelerin teknolojiye ayak uydurabilmesi ve müşterilerine sürekli yakın kalabilmesini sağlamak için çalışıyoruz. Yemeklerinizin lezzetini veya ekibinizin cana yakınlığını biz geliştiremeyiz fakat kullanımı kolay satış sistemi, pazarlama araçları, sadakat programları, maliyet ve stok yönetimi, size ait online sipariş sistemi ve mobil uygulamalar ile rekabette bir adım önde olmanızı, bu sayede müşterilerinizi müdavimleriniz haline getirebilmenizi sağlayabiliriz.

Tüm işletmelerin RestApp sayesinde artık daha düşük maliyetler ile sektörün en yeni ve en üstün teknolojilerini kullanabilmesini sağlamaktan ve bu teknolojiler sayesinde gelişimlerini izlemekten heyecan duyuyoruz.