Mobil QR Menü
$
QR Kod ile Mobil Menü
Kolay ve Hızlı Menü Yönetimi
Limitsiz Menü Ürünü
Limitsiz Müşteri Kaydı
Müşteri Görüşleri & Anlık Bildirim
KVKK Uyumluluğu
Özel Tasarım & Kendi Markanız
Sizi Arayalım
Mobil QR Menü (+ Sipariş Modülü)
$
Tüm Mobil QR Menü Özellikleri +
Restoranlar için Masa Yönetimi
Oteller için Masa + Oda Yönetimi
Sipariş Oluşturma & Hesap Ödeme
Hesap Bölme ve Hesap Paylaşma
Ürün Bölme ve Kendi Yediğini Ödeme
Detaylı Raporlar (Ürün, Sipariş, Masa, Müşteri)
Sizi Arayalım

İhtiyacım olan planı ücretsiz olarak deneyebilir miyim?

Sizi düşünerek ücretsiz deneme ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizi bir arada sunuyoruz. Dilediğiniz plan için hemen başvurun, size özel olarak atanacak danışmanınız ile kurulumunuzu ücretsiz olarak gerçekleştirin. Deneme süresinde kredi kartı veya bir ön ödeme talep etmiyoruz.

QR Kod ie Mobil Menü nedir, nasıl kullanılır?

Misafirleriniz masalarında yer alan QR kodları kendi akıllı telefonları ile okutarak işletmenizin menüsünü kendi telefonları üzerinden görüntüleyebilir, hatta sipariş verebilir, garson çağırabilir veya hesabını kredi kartı veya mobil ödeme kullanarak ödeyebilir.

Siparişlerden herhangi bir komisyon alıyor musunuz?

Paket servisi ve gel-al siparişlerinizden RestApp herhangi bir komisyon almaz. Yukarıda belirtilen aylık fiyatların haricinde herhangi bir gizli fiyat veya maliyeti yoktur.

Mevcut ürün ve diğer verilerimi RestApp'a aktarabilir miyim?

Elbette, tüm ürünlerinizi, değişkenlerinizi, müşterilerinizi (izin dahilinde), müşterilerinize ait varsa geçmiş kazanım bilgilerini yeni RestApp sisteminize aktarabilirsiniz. Bu konuda size ücretsiz olarak destek olacağız.

Nasıl ek hizmetler ve destek sunuyorsunuz?

Sistemlerinizi kurarken, menünüzü oluştururken, masa planınızı ve gelir merkezlerinizi düzenlerken, işletmenizi yasalara uyumlu hale getirirken, personeliniz satış yaparken yaşayabileceği tüm sorunlarda RestApp 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınınızda. Dilerseniz de yerinde destek ile yanı başınızda.

Kullandığım POS sistemi ve muhasebe yazılımı ile entegre edebilir miyim?

RestApp hali hazırda pek çok muhasebe yazılımı ile entegredir. Entegre olmadığımız diğer yazılımlar ile entegrasyon için çalışmalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

RestApp kimdir, kaç yıldır bu işi yapıyor?

RestApp, 20 yılı aşkın süredir faaliyette olan 450 kişilik bir teknoloji grubunun önemli bir parçasıdır, 30 yılın üzerinde sektör tecrübesi ile 2015 yılında yeni nesil teknolojiler ile sektöre yön vermek için hayata geçirilmiştir. Daha detaylı bilgi için RestApp Hakkında sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Merak ettiğiniz farklı konular varsa ve RestApp’ın işletmenize nasıl katkıda bulunacağını daha detaylı anlatmamızı isterseniz iletişim bilgilerinizi bırakın, size uyan bir vakitte sizi arayalım veya ziyaret edelim.

Diğer Sorular

En sık sorulan soruları burada sizinle paylaştık ancak dilerseniz tüm sık sorulan soruları görüntüleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İşletmenizin ihtiyacı olan yeni nesil akıllı satış ve servis çözümleri

RestApp, işletmenizi daha hızlı ve daha verimli yönetebilmenizi sağlayarak masraflarınızı azaltan, gelirinizi arttıran yeni nesil çözümler sunar. Detaylı bilgi edinmek için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.